Çfarë bën Noizy në dhomën e vajzës së Sabianit? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Keisi Medini është kthyer në një modelet më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Vajza bukuroshe e Sabianit tërheq shpeshherë vëmendjen me postimet e saj.

Tashmë ajo është pjesë e grupit të OTR.

Por dje Noizy ka postuar një video shumë dyshuese. Ai ka postuar disa pamje të modeles.

Keisi është e veshur vetëm me të brendshme dhe po zhvillon një photoshoting.

Admiruesi më i madh i saj duket se është vetë reperi i cili e xhiron teksa ajo bëhet gati. /albeu.com/
Shtuar më 28/05/2018, ora 09:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori