Ceremonia madhështore, mbyllen Lojërat Olimpike Dimërore 2018 (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lojërat Olimpike Dimërore 2018">2018 në Korenë e Jugut kanë përfunduar më në fund me ceremoninë e mbylljes së Olimpiadës Dimërore 2018">2018 duke përfunduar lojërat në Pyeongchang.

Vajza e Presidentit të SHBA, Donald Trump, Ivanka Trump mbërriti në Korenë e Jugut të premten dhe ajo do të marrë pjesë në ceremoninë e mbylljes, duke udhëhequr delegacionin presidencial të SHBA, përcjell albeu.com

Shikuesit në stadiumin Olimpik të hapur u panë të veshur një mushama dhe batanije duke iu rezistuar temperaturave të ulta.

Fotografitë nga ceremonia e mbylljes së Lojrave Olimpike Dimërore PikeongChang 2018">2018. /albeu.com/


Shtuar më 25/02/2018, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori