Çdo gjë nën ujë, pamjet nga "fundi i botës" në Durrësin e Gjushit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kanë mjaftuar disa orë shi për të mbuluar me ujë çdo gjë në Durrës.

Pamjet e fundit nga qyteti tregojnë rrugë, trotuare, makina dhe biznese të gjitha nën ujë duke shkaktuar një dëm ekonomik kolosal.

Mësohet se uji ka hyrë edhe në disa shkolla, ç'ka ka detyruar drejtoritë që të pezullojë mësimin.

Deri më tani, uji ka arritur në 50 centimetër, ndërsa reshjet pritet të vazhdojnë. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 14:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori