Çdo ditë surpriza në derën e shtëpisë, kush po e përkëdhel Taynën kaq shumë (FOTO LAJM)

Dikur ishte Luana Vjollca ajo e cila merte buqeta dhe surprizaderën e shtëpisë nga ndjekësit, e tani duket se "fronin" e ka zënë Tayna.

Një ndjekëse i ka dërguar Taynës libra, parfum e çokollata, dhurata që e kanë bërë të lumtur pafund.

“Kam fansat më të mirë! Ata më sjellin dhurata në shtëpinë e prindërve thuajse çdo ditë! Faleminderit Aurita! Të du!”-shkruan reperja e emocionuar krahas postimit.

Së fundmi, reperja ka nisur sërish koncertet dhe i pari që mbajti ishte në Zvicër.

Madje, ajo u shfaq me një look të ri me flokët ngjyrë blu dhe e dogji skenën.
Shtuar më 30/06/2020, ora 14:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori