Buzët flak të kuqe dhe më e lumtur se kurrë, Beatrix dashuron veten (VIDEO)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka lënë pak sa në hioje profesionin e saj të parë duke ju përkushtuar pak më shumë modelingut.

fundmi këngëtarja ishte si modele e Aurela Hoxhës për projektin e rradhës.

Vera e ka rikthyer Beatrixin në qendër të vëmëndjes për mediat rozë falë fotove dhe pozave provokuese.

fundmi këngëtarja ka ndarë me fansat nëpërmjet një InstaStory disa video ku duket më e lumtur se kurrë.

Buzët e kuqe "veshvesh" ja bëjnë dhembët ti duken akoma më të bardha dhe gjithashtu duket akoma më e lumtur.

Gjatë storyt Këngëtarja dëgjon këngë romantike dhe e shoqëron me shkrimin "I love me".

Ndoshta shumë shpejt Beatrix do na prezanoj njeriun e zemrës? /albeu.com/

Shtuar më 19/08/2019, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori