Bukuroshja shqiptare, mes ëngjejve të Victoria Secret (FOTO LAJM)

Prej disa kohësh ajo është zhvendosur në Amerikë për të vazhduar atje karrierën e saj si modele.

27-vjeçarja ka ndarë me të gjithë ndjekësit në ‘Instagram’ foto të ndryshme ku ka treguar një pjesë të jetesës dhe punës së saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Së fundmi bukuroshja ka postuar një foto pranë dy modeleve të njohura të ‘Victoria’s Secret Angels’, Angel Candice dhe Stela Maxwell.

Ajo së bashku me modelen tjetër shqiptare Adrola Dushi janë bërë pjesë e casting për pranimin e tyre si ëngjëj të Victoria's Secret. Nuk dihet saktësisht pse Xhesika është saktësisht atje.
Shtuar më 19/03/2019, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori