Bukuritë shqiptare në fokusin e fotografëve amatorë (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Për të gjithë ata që Shqipëria i frymëzon të fotografojnë, Ministria e Zhvillimit Urban dhe Turizmit ka lënë një hapësirë në faqen e saj zyrtare në Facebook për postimin e fotove më të bukurarealizuara nga të apasionuarit pas fotove.

Imazhet më të bukurapostuara nga ndjekesit janë ndarë nga administratorët e faqes me të gjithë miqtë e saj. Nga Durrësi, Vlora, apo Himare, ja disa nga fotot më të bukurarealizuara nga qytetarët në të gjithë Shqipërinë. /albeu.com/


Shtuar më 20/08/2014, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori