Bukë misri dhe dhallë, Besi s'i ndahet zakonit as ditën e dasmës (FOTO LAJM)

Padyshim që dasma e Besit dhe xhensilës ka qenë kryetema e mbrëmjes së djeshme.

Gjithçka rreth ceremonisë së tyre të mbajtur në Pallatin e Brigadave ka qenë madhështore dhe çifti kurorëzoi dashurinë e tyre në martesë, pas 7 vitesh së bashku.

Mesa duket Besi dhe Xhensila kanë dashur që të jenë sa më tradicionalw në dasmën e tyre pasi pjata e parë ishte bukë misri me domate dhe dhallë.

E me siguri këtë pjatë e ka kërkuar Besi të vendosej në menu pasi aktori e ka pasur gjithnjë krenari faktin se vjen nga zonat rurale. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 09:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori