"Buka e zezë më rriti gjoksin", modelja amerikane tregon sekretin (FOTO LAJM)

View this post on Instagram

hi 👋🏼 bye 👋🏼 @tizianolugli

A post shared by ireland (@irelandbasingerbaldwin) on


View this post on Instagram

my friends make me feel like a baaaaaaad bitch 💋 @solmazsaberi

A post shared by ireland (@irelandbasingerbaldwin) on


View this post on Instagram

backyardigans ☀️

A post shared by ireland (@irelandbasingerbaldwin) on

Duket se buka e zezë me të vërtetë bën magji.

Modelja amerikane, Ireland Baldwin, ka thënë se buka e zezë i ka ndihmuar në rritjen e gjoksit.

“Kam ngrënë shumë bukë të zezë dhe si duket ajo po ndikon ën gjinjtë e mi”, tha 23 vjeçarja në Instagram.

Buka mban 110 kalori.

Ndjekësit e saj në Instagram kanë reaguar me komente të mira për bukën e zezë.

Aktualisht nuk ka studime që mbështesin teorinë e Baldwinbuka e zezë rritë gjinjtë.
Shtuar më 16/07/2019, ora 21:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori