Bujku mbjell pemë duke krijuar formën e zemrës në kujtim të gruas që i vdiq (FOTO LAJM)

Një bujk në Angli mbolli mijëra pemë në fushën mbrapa shtëpisë së tij – por la një zonë në formë zemre në mes, të drejtuar nga shtëpia e fëmijërisë së gruas së tij.

Dhe siç tregojnë fotografitë më poshtë, gjesti i tij romantik tani ka marrë formë të përsosur pas rritjes së pemëve.

Tani kjo është një oazë në të cilën Winston ulet dhe kalon kohën e tij duke e kujtuar atë. /albeu.com/


Shtuar më 17/04/2019, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori