Brun me sy jeshil, nipi i Ledina Çelos do fiksoj vajzat (FOTO LAJM)

Ledina Çelo nuk është e vetmja që ka talent muzikën në familjen e saj. Këngëtarja shumë e dashur për publikun ka edhe një nip i cili i është futur karrierës si këngëtar.

Ai quhet Majk Çelo dhe është shumë bukurosh. Talentin në muzikë duket se Majk e ka marrë nga halla e tij Ledina. Ai ka publikuar dje videoklipin e tij të parë me titull "Lali Lali".

Për këtë këngë ai ka bashkëpunuar me dy profesionistë të muzikës, një francez dhe një gjerman.

Pritet që në të ardhmen të kemi edhe një bashkëpunim nga Ledina me nipin e saj.


Shtuar më 12/10/2019, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori