Brown-Rihanna, përfundoi sërish? (FOTO-LAJM)

Pas disa ditësh të lumtura duket se Chris Brown dhe Rihanna i kanë dhënë sërish fund romancës së tyre. Ata janë parë të mërkurën në një klub nate në Los Angeles larg njëri- tjetrit.


Një burim tha se 24-vjeçarja dhe Chris Brown janë ulur shumë larg njëri-tjetrit, aq sa “kanë refuzuar njohjen” mes tyre. Burimi tha se Rihanna nuk ishte në dijeni për prezencën e Chris dhe kur u pyet nga menaxherët nëse dëshironte të bashkohej me të në të njëjtën tavolinë, ajo refuzoi. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2013, ora 14:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori