Britney Spears le veten pas dore (FOTO LAJM)

Pëlqej
Britney Spears shfaqet joshëse, e bukur dhe në formë vetëm në videot e këngëve sepse në jetën e përditshme këngëtarja e "harron" veten.

32-vjecarja është fotografuar në rrugët e Los Angeles, duke pirë cigare, me tuta dhe me flokët e mbledhur e të pakrehur. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2013, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori