Britney Spears harron të dashurin, i dedikohet biznesit (FOTO LAJM)

Jeta e Britney Spears duket se ka ndryshuar dhe ajo ka lënë pas ndarjen me ish të dashurin e saj. Pasi u nda nga i dashuri i saj David Lucado, ajo ka bërë disa ndryshime duke filluar që nga imazhi i saj.

Këngëtarja 32 vjeçare Britney Spears është shfaqur në Gjermani me një pamje të kuruar, ku edhe po promovon linjën e saj të veshjeve intime. Ajo ka mahnitur me pamjen e saj, teksa paparacët e kanë fotografuar vazhdimisht.

Video-t të cilat i kishte postuar më herët në Instagram tregonin një tjetër person, ndërsa ajo dukej tashme më e qeshur. /albeu.com/

Shtuar më 26/09/2014, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori