Britanikët nuk pyesin për COVID-19, nisin sërish festat e çmendura (FOTO LAJM)

Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani.

Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të respektuar masat e distancimit social, të rinjtë kanë shijuar fundjavën sipas mënyrës së tyre.

Adhuruesit e jetës së natës kaluan një mbrëmje mes alkoolit dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Manchester.

Ata shfrytëzuan në maksimum motin e ngrohtë në rrugët e qytetit, edhe pse rastet me koronavirus janë në rritje.

Shtuar më 01/08/2020, ora 12:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori