Brenda shtëpisë mbretërore të Princ Harry dhe Dukeshës Meghan (FOTO LAJM)

Princ Harry ka mirëpritur në në pallatine tij në Frogmore Cottage kryeministrin e Nepalit. Nga kjo vizitë është bërë e mundur të dalin disa pamje nga banesa e Harryt, dukeshës Meghan Markle si dhe vogëlushit Archie.

Në sfondin e takimit të Harry-t, mund të shihet një foto në kornizë e Princ Harryt dhe Meghanit e shkëputur nga fejesa e tyre, por nuk është bërë asnjëherë publike.

Krah saj kornize është dhe një foto e Princ William dhe dukeshës Kate Middleton. Gjithashtu u fiksua dhe një foto e dy vëllezërve kur ishin më të rinj.

Shtuar më 16/06/2019, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori