Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Brënda shtëpisë luksoze të Bes Kallakut (FOTO LAJM)

Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë padyshim si shembulli më i mirë i një çifti.

Së fundmi Xhensila dhe Besi janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Besi si duket ishte i ftuar në një nga puntatat e të "Dielës Shqiptare" dhe Ardit Gjebrea na ka treguar pak nga shtëpia e aktorit.

Në video shfaqet kuzhina e cila duket të jëtë mjaft modere. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2018, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori