Brenda hotelit luksoz lundrues (FOTO-LAJM)

Një superjaht me vlerë 67 milion dollarë është ankoruar në qytetin e Londrës. Brenda hotelit luksoz pesë-katësh mund të gjesh ambiente të ndryshme ndërkohë që për klientët VIP ka edhe suitë.

Jahti me gjatësi prej 102 metrash është ankoruar në brigjet e Londrës lindore dhe në fund të gushtit ai pritet të hapë 136 dhoma për publikun, që kushton mes 300 dhe 1600 dollarë për një natë. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori