Brenda garderobës marramendëse të mamit të Kim Kardashian (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kendall Jenner publikoi në Snapchat një video ku na tregon dollapin e të ëmës dhe ne të gjithë u bëmë zileqare.

Dollapi i rrobavemamit të Kim Kardashian është më i madh se një apartament.

"Dollapi i bosses", shkruan ajo dhe duket se është vërtet i tillë pasi aty cdo gjë gjendet me shumicë. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2018, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori