Brenda avionit luksoz të Donald Trump (FOTO-LAJM)

Donald Trump, është një nga biznesmenët më të njohur në botë. Mes shumë aseteve që ai ka bën pjesë edhe avioni i tij “Boeing 757”. Avioni është i mobiluar nga ar 24-karat, nga lavamani deri në rripat e sigurimit. Dhoma e gjumit të z.Trump është e veshur në krem dhe me përbërje ari.Dhoma e tij përmban një televizor të sheshtë me përmasa të mëdha, i cili përmban edhe një buton që menjëherë i jep start filmave të tij të preferuar.

Avioni është blerë nga Microsoft co-founder Paul Allen, në muajin Shkurt dhe ka kushtuar 100 milionë USD. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2014, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori