Branson ringren nga "hiri" shtëpinë e saj (FOTO-LAJM)

Dy vite më parë, aktorja Kate Winslet, arriti të nxirrte nga shtëpia që po digjej mamanë e miliarderit britanik, Richard Branson. 90- vjeçarja Eve shikonte se si po kthehej në hi ajo mrekulli në ishullin Neckar, në gusht të vitit 2011. Shtëpia u godit nga rrufeja dhe mori zjarr.

Dy vite më pas, Sir Richard Branson e ka ringritur nga hiri këtë shtëpi dhe ajo është gati për ata që duan ta marrin me qira. Kushton 37.500 sterlina për një natë dhe aty mund të pushojnë 30 të rritur plus gjashtë fëmijë. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori