Bouchard tenistja më e bukur në histori (FOTO LAJM)

Eugenie Bouchard është numri 7 përsa i përket tenisteve femra. Bouchard nuk është vetëm një teniste e talentuar, por ajo një pjesë të madhe të vëmendjes e merr për shkak të bukurisë dhe formave perfekte fizike që ajo ka.

Bukuria e saj duket se ka tërhequr shumë vëmendje, por sdo të thotë se kjo është e famshme se është e bukur, pasi ajo është cilësuar si një ndër tenistet më të bukura nw historinw e tenisit. Në foto jepet forma perfekte që e karakterizon këtë vajzë. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 14:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori