Bosi varroset me arkivol floriri, polemika në Irlandë (FOTO-LAJM)

Nëse do të varrosej në Shqipëri, Andy Connors do të zhvarrosej brenda disa orëve, pasi bosi nga Irlanda u varros dje me një arkivol prej floriri i cili kushtonte 30 mijë euro.

Për të parandaluar ndonjë atentat tjetër në funeralin e tij në Dublin, policia vendosi një kordon para kishës. Ndonëse nuk pati asnjë moment tensioni gjatë funeralit, ishin të shumta polemikat lidhur me arkivolin e florinjtë.

Connors u vra javën e kaluar në sy të fëmijës dhe gruas. /albeu.com/Shtuar më 30/08/2014, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori