Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
Bora Zemani joshëse përsëri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një nga prezantueset më të njohura dhe më të përfolura shqiptare është edhe Bora Zemani.

Ajo është shumë e pranishme në mediat rozë. Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket mahnitëse.

E veshur me një futann të zi ajo duket shumë stil. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori