Bora Zemani feston ditëlindjen, sa vjeç mbush moderatorja (FOTO LAJM)

Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit dhe shumë e komentuar në media e rrjete sociale. Bora feston sot ditëlindjen e me të arritur mesnata postoi një foto të saj në Instagram ku pyeste ndjekësit nëse e gjenin dot kush e kishte ditëlindjen.

"Kush e ka ditelindjen sot??? He e gjeni dot?", shkruan Bora teksa ka marrë urime të shumta.

Moderatorja mbush sot 28 vjeç dhe ky vit e ka gjetur të plotësuar si nga ana profesionale dhe atë personale. Në anën profesionale, Bora sapo mbaroi me sukses emisionin ADC, nisi një sezon tjetër të emisionit "Treshat" dhe hapi një biznes. Ndërsa sa i përket anës private prej më shumë se një viti moderatorja është e lumtur krah Donald Veshajt.Shtuar më 09/01/2020, ora 12:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori