Bora Zemani bën dedikimin prekës: Jam nënë vetë dhe kam nevojë për ty (FOTO LAJM)
Bora Zemani ka festë sot!

Moderatorja shqiptare feston ditëlindjen e nënës së saj dhe kjo ditë është shumë e veçantë për të!

Ajo ka publikuar në Instagram një foto të vjetër, ku shfaqet e vogël me të ëmën.

Bora ka thënë edhe disa fjalë të ndjera për nënën e saj, për të cilën shprehet se është shumë me fat që e ka!

Dhe sado që të rritesh, për nënën do të kesh gjithnjë nevojë ashtu siç shprehet moderatorja në postimin e mëposhtëm:

“E bukura ime ka ditëlindjen sot! Je gjithçka për mua… shoqja, motra, mami im! Energji e bukur, shpirt i qeshur… jam me fat që të kam në jetën time! Sado të rritem dhe edhe pse sot jam nënë vetë, prap kam nevojë për mamin tim, njësoj, si në këto foto! Të dua ma! Edhe 100 vite te bukura për ty. ❤️”

Shtuar më 22/11/2019, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori