"Boll mashtrove, ti i dije të gjitha", Olsa reagon pas akuzave të Teas (FOTO&VIDEO)

Autorja e programit “Përputhen”, Olsa Muhameti ka reaguar pas videos së Teas. Në video ajo shprehet se Olsa i ka detyruar të vazhdojnë me emisionin, për përfitimet e saj.

Ish-konkurrentja shprehet se bizneset i bën të gjitha Olsa dhe që ata vetë nuk kanë marrë lekë nga kjo. Pas videos në fjalë, autorja e programit ka reaguar me një postim në Instastory.

Ajo ka publikuar një shprehje, në të cilën thuhet: Nuk mund ta ndryshosh mënyrën si njerëzit të trajtojnë, apo se çfarë thonë për ty. Gjithçka që mund të bësh është të ndryshosh mënyrën si reagon ndaj tyre".

style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;">
Shtuar më 03/02/2021, ora 13:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori