Boksierja 9 muajshe shtatzënë, por vazhdon të stërvitet (FOTO & VIDEO)
Pëlqej
Vicky Sim, një fanatike pas boksit nga Melbourne i Australisë, është nëntë muajshe shtatzënë.

Por pronarja e palestrës është e vendosur që të vazhdojë stërvitjen e boksit deri sa fëmija e saj të lindë.

39 vjeçarja pret fëmijën e saj të parë, i cili është djalë.

Ajo thotë se shprehja “të hash për dy persona” është vetëm një “mit” dhe se deri më tani ka shtuar vetëm 11 kilogram. /albeu.com/


Boksierja 9 muajshe shtatzënë, por vazhdon të stërvitet

Shtuar më 18/05/2017, ora 23:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori