Bojkot i pazakontë te Filologjiku, studentët nxjerr karriget dhe tavolinat jashtë (FOTO LAJM)

Studentet edhe pse te pakte në numër, po vijojnë të protestojnë për plotësimin e 8 ërkesave të tyre.

Disa pamje nga Univeristeti i Filologjikut, tregojnë një proteste origjinale të studentëve ku kanë nxjerrë bankat dhe karrigetkoridoret e shkollës.

Ndërsa të tjerë që nuk janë grumbulluar në Tiranë, kan zgjdhur të bojkotojnë mësimin duke mos shkuar në auditore./albeu.com/
Shtuar më 09/01/2019, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori