BMW X6 modeli më i kërkuar në treg (FOTO LAJM)

BMW X6 vazhdon të jetë një ndër modelet më të preferuara në treg. Tashmë me risitë që janë sjellë te ky model vëmë re se dritat janë LED që në fillim, me të gjerë, fole të mëdha ajrore, dhe një pamje agresive.

Gjithashtu një përmirësim të dukshëm BMË X6 ka dhe në ofron një ekran të madh, BMË Night Vision për këmbësorë, shtazë, zbulimin e objektit, si dhe paralajmërim të goditjes.

Pritet që modeli BMW X6 të jetë rreth 55.300 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2015, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori