Blunt dhe Real degjenerojnë Gjikon (FOTO LAJM)

Ka muaj që dyshja Dj Blunt dhe Real 1 vazhdojnë pa ndërprerë ta sulmojnë reperin Gjiko përmes rrjeteve sociale.

Pas reagimeve ironike të reperit nga Kosova, Gjiko, Blunt dhe Real e kanë ofenduar sërish ku e çojnë grindjen në një tjetër nivel, duke i publikuar disa foto të montuara ku synohet degjenerimi i tij.

A do të reagojë sërish Gjiko? /albeu.com/
Shtuar më 09/05/2018, ora 11:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori