Blerim Destani i dhuron lule Ermal Mamaqit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Miqësia mes Ermal Mamaqit, Noizyt dhe Blerim Destanit është bërë gjtihnjë burim të qeshurash për fansat e tyre në rrjetet sociale.


Këtë herë ka qenë fotografia që Blerimi ka postuar në Instagram ajo që shkaktuar habi të ndjekësit.

Aktori shfaqet duke mbajtur një lule në dorë dhe duke ia zgjatur dikujt.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Ermalit, i cili kohët e fundit duket sikur e ka kthyer në mision personal t’u shkruajë komente pikante kolegëve dhe miqve në Instagram shkruan Blitz.al.

“Rrofsh Blerim! Na vure në siklet tani… Nuk kishe pse”,- i shkruan Ermal Mamaqi.


“Eh, ndryshe nuk kuptoni ju, ti dhe Noizy”,- ka kthyer përgjigje Blerimi. Duket se batutave të dy miqve të tij, aktori u përgjigjet duke u dhuruar nga një lule./albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori