Blerim Destani dhe ora e tij me vlerë marramëndëse (FOTO LAJM)
Blerim Destani është aktori shqiptar që po shënon famë ndërkombëtare.

Blerim Destani njihet për rolet në projektet filmike bashkë me emrat e njohur të "Hollywoodit".

Padyshim që këto projekte i sjellin edhe përfitime të mira aktorit, i cili përmes rrjeteve sociale pasqyron jetën luksoze.

Sipas faqes "What they wearin", ora e Destanit, që e ka vënë në një prej fotografive, kap shifra të larta.

Ora e brendit Richard Mille kushton hiç më pak se 145 mijë euro.
Shtuar më 01/06/2019, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori