Bleona zë mend, si kurrë më parë heq dorë nga fotot nudo (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Bleona Qereti është emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Kjo për shkak të veprimeve të saj dhe jetë luksoze që bën në Amerikë, për të cilën shumë shpesh është pyetur se kush e financon.

Së fundi, ajo përmes rrjeteve sociale është lajmëruar nga Tajlanda, ku ka “ikur” nga temperaturat e ftohta të Amerikës.

Kështu Bleona nuk ndalet së postuari foto nga pushimet edhe pse pas fotove të bujshme ku shihej nudo, tashmë ka tentuar të rrijë më e mbuluar. /albeu.com/

Shtuar më 12/01/2018, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori