Bleona zbulon dhuratën e rrallë që i ka bërë Blendi Fevziu 9 vjet më parë (FOTO LAJM)

Të gjithë e dinë tashmë se Bleona dhe Blendi Fevziu janë miq shumë të mirë, dhe kjo miqësi sigurisht i ka fillesat e saj vite më parë.

Ama këtë herë Bleona ka zbuluar në Instagramin e saj pak më shumë se zakonisht.

Ajo ka zbuluar një dhuratë që i ka bërë Blendi 9 vjet më parë, një varëse celsazh Cartier.

Blendi Fevziu xhemla kjo dhurata jotë cartier është tek çelësat e mi për 9 vjet, love you,”-shkruan këngëtarja. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2017, ora 23:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori