Bleona vjen në Shqipëri me të njëjtën këmishë nate që ngriu vezët (FOTO LAJM)

Pëlqej
Videoja e këngëtares Bleona Qereti teksa ngrinte vezët, procedurë e cila u postua live në Facebook, shkaktoi reagime të forta tek fansat e saj.

Shumica prej tyre ishin negative dhe sulmonin këngëtaret e njohur jo vetëm për proçesin por edhe për shembullin e keq që sipas tyre po jepte.

Ajo u acarua shumë me komentet negative dhe reagoi disa herë por tashmë ka vendosur të bëjë atë që nuk pritej.

Ajo ka veshur të njëjtën këmishë gjumi si në videon ku po ngrinte vezët dhe ka shkuar në studion e Ermalit por ka treguar shumë më tepër se cduhet për shkak se fustani është i shkurtër. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 20:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori