Bleona Qereti ka një këshillë biznesi (FOTO LAJM)
Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbiznesit shqiptar por jo vetëm pasiqë ka ditur ti rrëmbej fokusin edhe ndërkombëtarëve.

Ka disa vite qe jetën e zhvillon në Los Angeles, vend ky që i ka hapur shumë dyer për ëndrrën amerikane. Bleona Qereti përveç me muzikë dhe art duket se është kthyer edhe nga biznesi.

''Këshill biznesi për punëdhënësit dhe partnerët e biznesit. Momentin kur mendon se unë varem nga ti, është momenti që ti më humb!! Ashtu si zemra Angela Martini do të kishte thënë'' ka shkuar Bleona, në foton e publikuar në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori