Bleona ia përplas suksesin të gjithëve në fytyrë

Pëlqej
Bleona gjithmonë është gjykuar se ka folur shumë, por asnjëherë nuk ka pasur sukses në Amerikë.

Por megjithatë ajo nuk ndalet dhe vazhdon prodhon muzikë.

Madje së fundmi, ajo ka ndarë lajmin e mirë me ndjekësit e saj.

Kënga e saj “I don`t need your love” është renditur e para në klasifikimet e këngëve "dance" në Billboard.

Kjo është një arritje për këngëtaren shqiptare, e cila për herë të parë kryeson klasifikimin ne një "chart" botëror. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 19:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori