Blendi Fevziu, pushime në Firence (FOTO LAJM)

Për moderatorin e njohur të "Opinion" Blendi Fevziu, pushimet kanë startuar. Pasi ka vizituar jugun e vendit, Blendi së bashku me familjen e tij është duke pushuarFirence të Italisë. Blendi, bashkëshortja dhe vajza e tyre, sapo kanë nisur turin në Evropë. /albeu.com/

Shtuar më 15/08/2014, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori