Blendi Fevziu përlotet në emision me surprizën e të bijës (FOTO LAJM)

Gazetari shumë i dashur për publikun Blendi Fevziu ishte i ftuar pasditen e sotme tek "Rudina" ku gjatë emisionit iu bë një surprizë shumë e bukur. Për herë të parë vajza e tij e vogël Alis u shfaq në ekran me një videomesazh për të atin.

"Babi të kam zemër, të kam shpirt”, tha Alis në videomesazh ndërsa Blendi mbushi sytë me lot gëzimi kur e pa.

"Kjo ishte veshja e saj sot në mëngjes. Më tha: Shiko sa bukur jam veshur. Ajo është shumë kurioze dhe ndonjëherë habitemi nga mënyra se si i formon fjalitë. Në përgjithësi unë nuk e nxjerr vajzën, jam përpjekur të publikoj foto si hije sepse dua që kur të rritet të marrë vetë vendimin nëse do të bëhet publike", u shpreh Fevziu
Shtuar më 24/10/2018, ora 19:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori