Blendi Fevziu i mbyll kështu pushimet (FOTO LAJM)
Padyshim që Blendi Fevziu është një nga moderatorët politikë më të aftë në Shqipëri momentalisht.

Ai është shumë i pëlqyer nga publiku dhe është shumë i njohur.
Gazetari ka ekspozuar gjatë gjithë kohës këtë verë foto të pushimeve të cilat kanë qenë në vende të ndryshme të botës, por edhe në Shqipëri.

Megjithatë me foton e publikuar vetëm pak çaste më parë në Instagram ai ka duket se i ka dhënë një pikë kapitullit të pushimeve për këtë vit.

"Pushimet mbaruan. Nesër gati për një sezon tjetër"-ka shkruar Blendi. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori