Bledi Strakosha e quan veten "katunar i vockël" (FOTO LAJM)

Nostalgjik për vitet e fëmijërisë, prezantuesi Bledi Strakosha nuk ka nguruar që të postojë një fotografi në Instagram. Bashkëngjitur fotos së postuar në profilin e tij në Instagram, ai ka shkruar “Katunari i vockël”.

Por ky koment i Bledit, ka sjellë reagime të shumta nga miq dhe ndjekës, të cilët i kanë thënë se nuk ka ndryshuar. /albeu.com/

Shtuar më 12/01/2015, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori