BlackBerry Oslo me ekran katror (FOTO LAJM)

BlackBerry po punon për versionin e përditësuar të BlackBerry Passport, i quajtur Oslo, i cili do të jetë i pajisur me një ekran katror.

Versioni i ri do të ketë disa specifika të ngjashme m,e paraardhësin e tij BlackBerry Passport. BlackBerry Oslo do të jetë i pajisur me ekran me rezolucion 1440×1440 LCD, me kamera të pasme 13MP, kamerë ballore 2MP.

Karakteritikë tjetër e tij është bateria me kapacitet 3450mAh dhe ai funksionon me sistemin operativ BlackBerry 10.3.2. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 10:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori