Bjondia bukuroshe "çmend" rrjetin, uron të dielën me foto provokuese (FOTO LAJM)

Ajo është modele shumë e njohur, e cila është bërë e popullarizuar sidomos falë gjoksit të saj të madh natyral.

Lindsey Pelas gëzon popullaritet të madh në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 9 milionë njerëz.

Bukuroshja amerikane publikon rregullisht fotografi shumë seksi në rrjetin social.

Ajo shihet zakonisht me veshje joshëse, që i nxjerrin në pah trupin fantastik, e sidomos gjoksin.


"Shpresoj se fundjava juaj është e bukur dhe hottt", shkruan bjondia simpatike në pozën e fundit.
Shtuar më 14/07/2019, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori