Bisturi edhe për Vladimir Putin? (FOTO LAJM)

Kohët e fundit, Vladimir Putin ka tërhequr vëmëndjen e mediave lidhur me lëkurën e tij të lëmuar dhe me pak rrudha. Kjo ka bërë që mediat të spekulojnë se lideri rus i është drejtuar kirurgjisë kozmetike.

Në krahasim me pamjen e tij në vitin 2010 dhe më parë, ndryshimi është i madh. Mediat gjithashtu spekulojnë se ndërhyrjet e kozmetikës mund të kenë qënë shkaku i "zhdukjes" së Putin për një kohë të gjatë nga publiku. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2015, ora 17:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori