E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Bisturi edhe për Dafinën? (FOTO LAJM)

Duket se tashmë është kthyer në trend të kryesh ndonjë ndërhyrje, ndonëse këngëtaret e kanë edhe më të vështirë ta pranojnë këtë fakt. Një ndër to është edhe Dafina Zeqiri, ku ndryshimi është evident.

Femrat e ekranit çdo ditë e më shumë po kryejnë operacione plastike, e teksa shumë pak prej tyre përballen me këtë realitet. Teksa është postuar një foto e Dafinës si ka qënë dhe si është bërë, qëndrime të ndryshme ka pasur edhe në këtë drejtim.

Më herët ajo është përplasur me fansat, duke thënë se është krejtësisht natyrale. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori