Bisturi dhe për Anxhela Martinin, fansat e kritikojnë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në rrjetet sociale ajo ka marrë të gjithë vëmëndjen e duhur falë bukurisë natyrale, por tashmë edhe Anxhela Martini ka rënë pre e bisturisë.

Eleganca dhe sharmi që ajo përcjell ka marrë vëmëndjen e mediave botërore, e ndërsa ajo ka bërë një ndërhyrje tek buzët e saj. Kjo është parë qartësisht dhe nga fansat e saj, për të cilat pati edhe zëra kritikues.

Fotoja në fjalë është postuar në Facebook dhe Instagram, teksa duket ndryshimi tek fytyra e saj. Supermodelja shqiptare është treguar e sinqertë dhe ka pranuar për publikun ndërhyrjet plastike. Ajo ka postuar një fotografi ku i ka buzët më të holla, kurse në një tjetër i ka buzët më të fryra, që dëshmon se ajo ka bërë ndërhyrje plastike. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2014, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.