Bisha prej hekuri, këto do jenë makinat luksoze të 2019-ës (FOTO LAJM)

Audi E-tron – Një SUV me motor elektrik, me kamera në vend të pasqyrave dhe. Mund të ecë për 400 kilometra me një karikim. Dorëzoni 74 800 dollarë dhe është e juaja.
Makinat luksoze në ndryshim nga vite më parë që i merrnin vetëm të pasurit, sot po kërkohen më shumë se kurrë.

Bentley, Lamborghini dhe Rolls-Royce kanë nisur prodhimin e “perlave” të radhës.

Sipas CNN, këto janë 10 makinat më të bukura luksoze që planifikohet të hynë në treg vitin e ardhshëm.

Bëni kujdes kur të shihni galerinë mos ju bie të "fikët". /albeu.com/
Shtuar më 28/12/2018, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori