Binjake apo çfarë? Motra e vogël e Adelina Tahirit s’dallon më fare nga këngëtarja!

Këngëtarja e njohur për publikun shqiptar, Adelina Tahiri, përpiqet të qëndrojë sa më aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga jeta e përditshme dhe herë pas here shohim në profilin e saj edhe familjarët.

Të gjithë jemi njohur me motrën e vogël të Adelinës, Dianën, të cilën në fakt kishim disa kohë pa e parë.

Diana qenka rritur aq shumë sa tashmë është e vështirë ta dallojmë nga motra e saj këngëtare.

Në fotot e publikuara së fundmi në Instagram, ndjekësit i kanë quajtur me të drejtë binjake, ndërsa ne ju “sfidojmë” të gjeni ndryshimin mes tyre.

Para 2 vitesh Adelina Tahiri kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me avokatin maqedonas, Serjoza Markov. Më pas ajo u bë nënë edhe e një djali, të cilin e pagëzoi me emrin Jon. Adelina dhe Serjoza kanë 7 vite që jetojnë një histori të bukur dashurie dhe pavarësisht paragjykimeve të shumta që kanë marrë nga ndjekësit për lidhjen nuk janë distancuar për asnjë moment nga njëri-tjetri. Madje çifti po mendojnë që të shtojnë familjen e tyre, sepse sipas Adelinës, Serjoza e meriton të ketë shumë fëmijë.

Shtuar më 15/01/2021, ora 15:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori