Bikini të zeza dhe poza provokuese, Ronela Hajati ndez rrjetin (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati është një prej emrave shumë të dashur për publikun.

Përveçse me zërin dhe suksesin në muzikë, ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve edhe me paraqitjet në rrjetet sociale.

Ronela njihet edhe për imazhet mjaft tërheqëse në rrjete sociale dhe kjo dëshmohet edhe në postimin e saj të fundit.

E veshur me bikini të zeza, Ronela ka provokuar fansat në Instagram. Bukuroshja duket në forma të përkryer fizike.

Shtuar më 20/08/2020, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori